SON DAKİKA
kizilay_banner_120X600
kizilay_banner_120X600

Mirzabeyoğlu’nun yakın dava arkadaşı açıkladı: Zihin Kontrolü kitleselleşebilir!

Bu haber 09 Temmuz 2018 - 18:00 'de eklendi ve 927 views kez görüntülendi.

Salih Mirzabeyoğlu’nun geçirdiği beyin kanaması sonrası vefat ermesinin ardından gündeme gelen zihin kontrolü işkencesinin kitleselleşebileceği uyarısı yapıldı.

ZİHİN KONTROLÜNDE SİYASİLER DE RİSK ALTINDA!

Büyük Doğu – İBDA hareketinin lideri Mütefekkir Mirzabeyoğlu’nun yakın dava arkadaşlarından Yeni Nizam Yeni İnsan Derneği (YENİNDER) Genel Başkanı Gazeteci Yazar Burak Çileli, kamuoyunun 20 senedir haberdar olduğu ve Mirzabeyoğlu üzerinde uygulandığı belirtilen “Telegram” denilen zihin kontrolü yönteminin geliştirilmeye devam edildiğini; ilerleyen süreçlerde uygulamanın siyasiler, din adamları, gazeteciler ve toplum önderlerini kontrol altına almak için kullanılmaya başlanmasının şaşırtıcı olmayacağını kaydetti.

“NİHAİ HEDEFLERİ BÜTÜN İNSANLIĞI KÖLELEŞTİRMEK!”

DipDalga’ya açıklamalarda bulunan Burak Çileli, ayrıca büyük bir tehlikeye de dikkat çekerek, “Zihin kontrolü çalışmalarının nihai amacının tüm insanlığı kontrol altına almak olduğu çok açık. Son Davos toplantısında İsrailli Profesör Yuval Noah Harari’nin, beyin dalgaları tespit edilen şu an yaşayan insanların son normal insan jenerasyonu olacağı; 15-20 sene sonra insanların bambaşka bir tür haline geleceği; bağımsız olarak yaşayamayacakları, küçük elit bir grubun kontrolüne girecekleri yönündeki görüşleri kamuoyuna yansıdı. Dolayısıyla zihin kontrolünü kitleselleştirmeye çalıştıklarını artık kendileri de saklamıyorlar” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

kizilay_banner_300X300
kizilay_banner_300X300