MHP’Lİ BELEDİYENİN ŞENLİĞİNDE BİR HDP AŞIĞI VE BİR İSRAİL ASKERİ!.

MHP’li İnebolu Belediyesi’nin düzenlediği, “İnebolu Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali”nde, PKK’nın siyasi uzantısı BDP’lileri evine davet eden ve HDP yanlısı bir profil sergileyen sanatçı Volkan Konak ile Siyonist orduda askerlik de yapan İsrailli şarkıcı Linet Menaşi’nin sahne alması dikkat çekti.

Bu haber 17 Ağustos 2018 - 16:50 'de eklendi ve 2.664 kez görüntülendi.

Türkiye, uluslararası şer odaklarının ekonomik saldırılarıyla cebelleşirken, Kastamonu’nun MHP’li İnebolu Belediyesi, “İnebolu Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali”nin 8.sini geçtiğimiz hafta gerçekleştirdi.

Yoğun katılımla gerçekleşen şenlikte, iki program özellikle dikkat çekti. 2013 yılında terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP/BDP’lilerin Maçka’da kendi evinde kalabileceklerini açıklayan Karadenizli sanatçı Volkan Konak ile İsrailli şarkıcı Linet Menaşi, MHP’li belediyenin şenliğinde sahne alan iki isimdi.

Oyunu HDP’ye veren bir sanatçı ile Siyonist İsrail ordusunda askerlik yaptığını belirten bir diğer sanatçının MHP’li bir belediyenin şenliğinde yer alması, şaşırtıcı şekilde yadırganmazken, ekonomik sıkıntılar ile yüz yüze olan ülkemizin mütevazi bir ilçesi olan İnebolu’nun MHP’li belediyesinin, dar gelirli vatandaşın vergileri ve merkezi idare desteği ile oluşan bütçesi üzerinden her iki sanatçıya hangi para birimi üzerinden ne kadar ödeme yaptığı merak konusu oldu.

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.