FETÖ’NÜN SOSYETE ABLALARINA DOKUNAN YOK!

15 Temmuz darbe girişiminden dakikalar önce ‘ayetler’ paylaşarak hükümetin ‘bozguna uğrayacağı’ mesajını veren ve FETÖ’cü darbeciler gibi sosyal medya hesaplarından “Fetih Suresi okuyun” tavsiyesinde bulunan FETÖ’nün moda alanındaki markası Esra Keküllüoğlu, faaliyetlerine aynı hızla devam ediyor.

Bu haber 01 Ağustos 2018 - 18:46 'de eklendi ve 783 kez görüntülendi.

FETÖ’NÜN MODACILARINA KİM HESAP SORACAK?

Fetullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) bağlı işadamlarının çatı örgütü olan TUSKON’un, ‘abla’ tabir edilen bayan mensup ve iş ortaklarının ciddi şekilde soruşturulmaması örgütün yeniden ‘özgüven’ kazanmasına sebep oluyor. Bunların başında, Müslüman hanımları öz değerlerinden uzaklaştırarak dejenere etme amacı güden ‘Süslüman Projesi’ yürütücülerinden bayan moda tasarımcıları geliyor. 15 Temmuz darbe girişimi esnasında yaptığı paylaşımlarla ve FETÖ’cü derneklerle bağlantılarıyla dikkat çeken bu isimlerden biri olan Esra Keküllüoğlu, Modanisa ve Sefamerve satış portallarından çıkarılmıştı. Keküllüoğlu şimdilerde kendisine yeni kanallar bulmuş durumda. Daha önce Fatih bölgesine ağırlık verilen Esra Keküllüoğlu ürünleri, şimdilerde daha kozmopolit semtlerdeki lüks alışveriş merkezlerinde boy gösteriyor.

Esra Keküllüoğlu, 15 Temmuz 2016 akşamı tanklar ve darbeci FETÖ’cüler köprüde kan dökerken ‘Güzel ülkem, güzel İstanbul’um’ ifadeleriyle adeta mutluluğunu dışa vurmuş!.

DARBEDEN ÖNCE ‘AYETLİ’ MESAJ!

Kapatılan FETÖ’cü derneklerden TUSKON’la işbirliği içerisinde olduğu ve Hisar Derneği’nin üyesi olduğu bilinen Keküllüoğlu’nun başka bağlantılarının da olabileceği değerlendiriliyor. 15 Temmuz darbe akşamı, kalkışmadan dakikalar önce saat 20:56’da kişisel Instagram hesabından, pek adeti olmadığı şekilde, “Yakında o toplum bozguna uğratılacak ve arkalarını dönüp kaçacaklardır” mealindeki Kamer Suresi’nin 45. ayetini paylaşan Keküllüoğlu, arkadaşlarından Fetih Suresi’nin de okunmasını istemiş. Bilindiği gibi Kuleli Askeri Lisesi Komutanı FETÖ’cü katil Albay Mürsel Çıkrıkçı da, darbe esnasında esir aldığı vatandaşlardan Fetih Suresi okumalarını istemişti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esra Keküllüoğlu, FETÖ’den kapatılan TUSKON bağlantılı Hisar Derneği’nin de üyesi..

DipDalga.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.